Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri

ul. ŚW. Filipa Neri 1, 77-100 Bytów  NIP 842-16-07-471

Wyniki konkursu plastycznego - Brat Albert Chmielowski w moim życiu

 2017-08-28 23:07:43  |  Woszczak  |      

5–6 latki

PRACE NAGRODZONE
1. Marta Tymosz "Słoneczne Stacyjkowo"  opiekun: Beata Idzikowska
2. Tymon Gillmaister  "Przyjaciele Myszki Miki" opiekun: W. Warmijak
3. Zosia Gawdzik  "Miś Puchatek"  opiekun: Maryka Labuda
4. Maria Werra  "Słoneczne Stacyjkowo"  opiekun: Katarzyna Bargańska
5. Ania Mazurkiewicz "Miś Puchatek"  opiekun: Magdalena Pawłowicz

PRACE WYRÓŻNIONE
Lena Cała "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Beata Idzikowska
Karolina Jaworska Przedszkole Nr 1  opiekun: Anna Dułak
Lena Dułak  Gostkowo
Ala Jędrychowski Gostkowo
Nikola Naczk  "Miś Puchatek" opiekun: Marzena Meger
Maja Juszkiewicz  "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Aldona Dzieniak

3-4 latki

PRACE NAGRODZONE
1. Marysia Ciżmowska Przedszkole Nr 1 opiekun: Alicja Wejman
2. Maja Jaworska Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
3. Antoni Terefenko Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
4. Patrycja Jankowska Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
5. Jakub Mrozek Gliszczyński "Przyjaciele Myszki Miki" opiekun: Wioletta Warmijak

PRACE WYRÓŻNIONE
 Nadia Cała "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun:  Karolina Olszewska
Ola Brysiuk "Miś Puchatek" opiekun: Beata Zabrocka-Sikorska
Ignacy Witek "Miś Puchatek" opiekun: Beata Zabrocka-Sikorska
Zuzanna Kwaśny Gostkowo
Grzonka Zofia Przedszkole Nr 1 opiekun: Lublewska Paulina
Jaworska Maja Przedszkole Nr 1 opiekun: Lublewska Paulina

Klasy 1-3

PRACE NAGRODZONE
1. Andżelika Breszka Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
2. Magda Wnuk-Lipińska Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
3. Klaudia Żynda Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
4. Zosia Sikorska SP2 Bytów
5. Łucja Łosińska SP1 Bytów

PRACE WYRÓŻNIONE
Oliwia Trapp Niezabyszewo
Hanna Wrońska Niezabyszewo
Zuzanna Zagdan SP 1 Bytów
Beata Szymańska  SP2 Bytów
Lena Karcz SP2 Bytów
Bartosz Wroński  SP1 Bytów

Klasy  4-6

PRACE NAGRODZONE
 1. Zuzanna Wera Niezabyszewo opiekun: Danuta Ostrowska
2. Marta Styp Rekowska Niezabyszewo             opiekun: Danuta Ostrowska
3. Sara Uchmanowicz SP2 Bytów
4. Gracjan Maszluch SP2 Bytów
5. Zosia Werra SP2 Bytów

PRACE WYRÓŻNIONE
Jagoda Kwasigroch SP2 Bytów
Kinga Lepak  Niezabyszewo opiekun: Danuta Ostrowska
Oliwia Chojnicka SP2 Bytów
Natalia Prądzińska  SP2 Bytów
Marta Pliszka  SP1 Bytów
Jakub Grzenkowski SP1 Bytów opiekun: Anna Łagocka
 
Oficjalne podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom odbędzie się w czasie XVI Filipiady w dniu 25 maja 2017r - czwartek, po mszy św. o godzinie 18.00 w kościele św. Filipa Neri