Wyniki konkursu plastycznego - Brat Albert Chmielowski w moim życiu
dodano dnia: 2017-08-28 23:07:43 przez: Maciej Horbacz
5–6 latki
PRACE NAGRODZONE
1. Marta Tymosz "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Beata Idzikowska
2. Tymon Gillmaister "Przyjaciele Myszki Miki" opiekun: W. Warmijak
3. Zosia Gawdzik "Miś Puchatek" opiekun: Maryka Labuda
4. Maria Werra "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Katarzyna Bargańska
5. Ania Mazurkiewicz "Miś Puchatek" opiekun: Magdalena Pawłowicz
PRACE WYRÓŻNIONE
Lena Cała "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Beata Idzikowska
Karolina Jaworska Przedszkole Nr 1 opiekun: Anna Dułak
Lena Dułak Gostkowo
Ala Jędrychowski Gostkowo
Nikola Naczk "Miś Puchatek" opiekun: Marzena Meger
Maja Juszkiewicz "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Aldona Dzieniak
3-4 latki
PRACE NAGRODZONE
1. Marysia Ciżmowska Przedszkole Nr 1 opiekun: Alicja Wejman
2. Maja Jaworska Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
3. Antoni Terefenko Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
4. Patrycja Jankowska Przedszkole Nr 1 opiekun: Paulina Lublewska
5. Jakub Mrozek Gliszczyński "Przyjaciele Myszki Miki" opiekun: Wioletta Warmijak
PRACE WYRÓŻNIONE
Nadia Cała "Słoneczne Stacyjkowo" opiekun: Karolina Olszewska
Ola Brysiuk "Miś Puchatek" opiekun: Beata Zabrocka-Sikorska
Ignacy Witek "Miś Puchatek" opiekun: Beata Zabrocka-Sikorska
Zuzanna Kwaśny Gostkowo
Grzonka Zofia Przedszkole Nr 1 opiekun: Lublewska Paulina
Jaworska Maja Przedszkole Nr 1 opiekun: Lublewska Paulina
Klasy 1-3
PRACE NAGRODZONE
1. Andżelika Breszka Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
2. Magda Wnuk-Lipińska Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
3. Klaudia Żynda Niezabyszewo opiekun: D. Ostrowska
4. Zosia Sikorska SP2 Bytów
5. Łucja Łosińska SP1 Bytów
PRACE WYRÓŻNIONE
Oliwia Trapp Niezabyszewo
Hanna Wrońska Niezabyszewo
Zuzanna Zagdan SP 1 Bytów
Beata Szymańska SP2 Bytów
Lena Karcz SP2 Bytów
Bartosz Wroński SP1 Bytów
Klasy 4-6
PRACE NAGRODZONE
1. Zuzanna Wera Niezabyszewo opiekun: Danuta Ostrowska
2. Marta Styp Rekowska Niezabyszewo opiekun: Danuta Ostrowska
3. Sara Uchmanowicz SP2 Bytów
4. Gracjan Maszluch SP2 Bytów
5. Zosia Werra SP2 Bytów
PRACE WYRÓŻNIONE
Jagoda Kwasigroch SP2 Bytów
Kinga Lepak Niezabyszewo opiekun: Danuta Ostrowska
Oliwia Chojnicka SP2 Bytów
Natalia Prądzińska SP2 Bytów
Marta Pliszka SP1 Bytów
Jakub Grzenkowski SP1 Bytów opiekun: Anna Łagocka
Oficjalne podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom odbędzie się w czasie XVI Filipiady w dniu 25 maja 2017r - czwartek, po mszy św. o godzinie 18.00 w kościele św. Filipa Neri