XIV Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

dodano dnia: 2017-08-28 13:45:23  przez: Maciej Horbacz

21 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się XIV Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie Nazaret przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Bytowie.
W turnieju podobnie jak rok temu udział wzięło  15  zespołów. Szczególnie cieszymy się z faktu udziału coraz młodszych drużyn dla których liczy się zabawa i możliwość wspólnego spędzenia czasu razem z rodziną.
W trakcie losowania zawodnicy podzieleni zostali na 3 grupy. Do dalszych rozgrywek awansowały po trzy drużyny z każdej grupy. O miejsca od I do III walczyli zwycięzcy grup, o miejsca od IV do VI zespoły z miejsc drugich, a o pozycje od VII do IX drużyny z miejsc trzecich. Po rywalizacji w systemie każdy z każdym ustalona została ostateczna kolejność.
Po zaciętych meczach po raz pierwszy w historii naszych rozgrywek zwyciężyli wielokrotni uczestnicy turnieju z rodziny  Rymon Lipinskich w składzie: Jolanta, Bogdan, Weronika i Krystian zdobywając I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Bytowskiego.
II miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bytów wywalczyła drużyna Trojańskich w składzie Ola, Szymon i Gabriel.
III miejsce wywalczyła drużyna Cierzan w składzie Zbyszek, Oskar i Patryk.
Nagrodę i puchar dla najstarszego zawodnika otrzymał pan Jan Treder.
Tytuł najsympatyczniejszego zawodnika  otrzymał Łukasz Malek.
Tradycyjnie na wszystkich uczestników czekały: pyszny gorący bigos, kawa, herbata, słodycze, zimne napoje i….. wyjątkowo cenne NAGRODY.
Każda drużyna otrzymała nagrody książkowe, puchary, statuetki i piłki siatkowe.
Dodatkowo najlepsze drużyny otrzymały bony konsumpcyjne ufundowane przez restauracje Jaś Kowalski, Kaszubianka i Zamek .
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy: sędziów, dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły i obsługi gastronomicznej,  bez których impreza nie mogłaby się odbyć.
Dziękując za wspólnie spędzony czas i zabawę już dziś zapraszamy na kolejny XV Rodzinny Turniej w Piłce  Siatkowej w listopadzie 2016r.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!