XIX Halowy Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej ... za nami.

dodano dnia: 2021-11-20 20:20:20  przez: Maciej Horbacz

20 listopada 2021r w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie odbył się XIX Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie Nazaret i Parafię św. Filipa Neri w Bytowie. Niestety w związku z trwającą pandemią COVID-19 nie wszyscy chętni mogli wystartować, tym bardziej cieszymy się, że pomimo trudności zawody udało się rozegrać. Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Turniej rozegrano  systemem każdy z każdym, czyli każda drużyna musiała zachować siły na 5 meczów. Jak zwykle zawodnicy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem pamiętając jednocześnie o zabawie i zasadach Fair PLAY. Po dokładnym podliczeniu tabeli punktowej ustalono ostateczną kolejność.

I miejsce i Puchar Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego pana Jana Kleinszmidta wywalczyła drużyna Malków w składzie: Krzysztof, Łukasz, Radek i Arek.

II miejsce oraz Puchar Starosty Powiatu Bytowskiego pana Leszka Waszkiewicza wywalczyła drużyna Mortasów: Jakub, Szymon i Bartosz.

III miejsce - Puchar Burmistrza Miasta Bytów pana Ryszarda Sylki zdobyła drużyna Bruckich: Lucyna, Emilia, Barbara, Sebastian, Julian i Kajetan.

Kolejne miejsca od IV do VI i puchary wywalczyły drużyny „FC Ogórki”, „Iniemamocnych” oraz Rybarczyków.

Puchar oraz nagrody dla najsympatyczniejszego zawodnika otrzymał Paweł Rybarczyk.

Nagrody i puchar dla najwytrwalszego zawodnika otrzymał pan Maciej Rybarczyk.

Każda drużyna otrzymała dodatkowo nagrody książkowe, piłki siatkowe i inne gadżety.
Wszystkie drużyny otrzymały bony konsumpcyjne ufundowane przez restauracje: Atmosfera, Jaś Kowalski, Stacja Smaku oraz Zamek.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników czekały: pyszny gorący bigos, kawa, herbata, słodycze, zimne napoje i….. pamiątkowe znaczki.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Bytowie, które współfinansowały zakup piłek, pucharów, nagród oraz poczęstunku dla uczestników. Dodatkowe piłki, albumy, puzzle i inne gadżety przygotował również pan Jan Kleinszmidt.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich wolontariuszy: młodzieży z ZSEU
w Bytowie, nauczycieli i pracowników szkoły oraz obsługi gastronomicznej,  bez których impreza nie mogłaby się odbyć.
Dziękując za wspólnie spędzony czas i zabawę już dziś zapraszamy na kolejny Jubileuszowy XX Rodzinny Turniej w Piłce Siatkowej w listopadzie 2022r.