Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri

ul. ŚW. Filipa Neri 1, 77-100 Bytów  NIP 842-16-07-471

Życzenia Świąteczne

 2018-12-16 00:00:00  |  Maciej Horbacz  |      

Bądźcie dobrzy,

jeśli potraficie” św. Filip Neri                                                                                      

                                                              

Nie mam czasu – rzucamy z pośpiechem i życie pędzi dalej. A czasu mamy dosyć. On jest Panem czasu. W Nim czas się wypełnia. On narodził się, aby dać nam czas. Tylko co my z tym czasem zrobimy i jak go wykorzystamy? On jest Alfą i Omegą, Początkiem i Końcem. Bądźmy więc dobrzy, bo potrafimy..

W imieniu Stowarzyszenia Nazaret składamy serdeczne podziękowanie za dotychczasową współpracę. Działania statutowe Stowarzyszenia zrealizowaliśmy zgodnie z harmonogramem przyjętym na rok 2018. Odbyła się XVII Filipiada
i XVII Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej. Współtworzenie Biegowej Pielgrzymki na Jasną Górę, Maratońskiej Pielgrzymki do Sianowa, kolonie letnie dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, pomoc poszkodowanym w pożarze przy ul Miłej, wsparcie dla klubów sportowych,  dystrybucja żywności z Banku Żywności dla potrzebujących, wspieranie akcji STOP PIJANYM KIEROWCOM, pomoc ciężko chorym czy prowadzenie ogrzewalni dla bezdomnych uzupełniają nasze działania.

W roku 2019 będziemy przeżywać 25 rocznicę powstania Parafii św. Filipa Neri w Bytowie. Chcemy, aby rok 2019 był Rokiem św. Filipa Neri. Mamy nadzieję, że w nowym roku, dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli, czyniąc dobro, napełnić pokojem wiele serc młodszych i starszych. Każde serce potrzebuje miłości.

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku życzymy błogosławieństwa Bożego oraz zdrowia i pomyślności w życiu. Niech radość Narodzenia Bożej Dzieciny przepełnia Serca i Życie wszystkich Dobrodziejów  Stowarzyszenia Nazaret.