Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri

ul. ŚW. Filipa Neri 1, 77-100 Bytów  NIP 842-16-07-471

Wyniki konkursu plastycznego 2015

 2017-08-28 23:05:06  |  Woszczak  |      

Wyniki Konkursu plastycznego pt: "Chwalmy Boga życiem, śpiewem i radością jak św. Filip Neri".
 
Prace nagrodzone 3-4 latki
Alicja Wnuk- Lipińska   – Słoneczne Stacyjkowo
Jagoda Stężała – Słoneczne Stacyjkowo
Jagoda Żarska  -  Miś Puchatek
Oliwia Gliwa -  Przedszkole Nr
Patrycja Harasiuk -  Miś Puchatek

Prace nagrodzone 4-6 latki
Maja Prądzinska – Przedszkole Nr 3
Maja Wyszecka – Przedszkole Nr 3
Jan Misiura – Przedszkole Nr 3
Paweł Rybarczyk – Przedszkole Nr 3
Zuzia Zagdan – Miś Puchatek
Kasia Ciżmowska – Miś Puchatek
Beatka Szymańska – Miś Puchatek
Marta Tymosz – Słoneczne Stacyjkowo

Prace nagrodzone klasa  I-III
Marta Kwiatkowska – SP 2
Małgorzata Lis – SP 2
Dawid Mikołajczyk – SP2
Ania Pałubicki – Niezabyszewo
Hania Bargańska – Niezabyszewo
Grzegorz Buszman – Gostkowo

Prace nagrodzone klasa IV-VI
Dawid Jażdżewski – Niezabyszewo
Igor Borzyszkowski – Niezabyszewo
Amelia Czuba – SP 5
India Landowska – SP 2
Anna Glazik – SP2
Artur Jażdżewski – Niezabyszewo

Prace wyróżnione 3-4 latki
Igor Matyka – Słoneczne Stacyjkowo
Igor Pieńkowski – Miś Puchatek
Nikola Schmidt – Miś Puchatek
Sonia Tomaszewska – Miś Puchatek
Kinga Malek – Przedszkole Nr 3
Zuzia  Grabaszewska – Niezabyszewo

Prace wyróżnione 5-6 latki
Lena Lisińska – Miś Puchatek
Amelia Wardach – Miś Puchatek
Michał Dziki – Przedszkole Nr 2
Amelia Orlikowska  – Przedszkole Nr 2
Adrianna Żmuda- Trzebiatowska – Przedszkole Nr 2
Oliwia Liszewska – Przedszkole Nr 2
Aleksandra Dybka – Przedszkole Nr 2

Prace wyróżnione klasa I-III
Malwina Kalisz  SP 2
Magdalena Kruger – SP 2
Filip Zganiacz – SP 2
Maja Pawłowska – SP 2
Jurek Kurkiewicz – SP2
Hania Wiczkowska – SP 2
Paweł Werra – SP 2
Wiktoria Rycka – Gostkowo

Prace wyróżnione IV-VI
Wiktoria Komenda – Niezabyszewo
Kornelia Brzeska – SP5
Marcelina Krupieńczyk SP 5
Joanna Stoltman – SP 2
Kornelia Brzeska – SP 2
Karolina Karpińska – SP 2

Prosimy o przybycie wszystkich osób nagrodzonych oraz wyróżnionych na oficjale podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom 21 maja 2015r. po mszy św. o godzinie 18.00 w kościele św. Filipa Neri.
Serdecznie zapraszamy!