Artykuł pochodzi ze stronny
Stowarzyszenie NAZARET im. Św. Filipa Neri

Wyniki konkursu plastycznego - „Piękna nasza Polska cała ”

Wyniki konkursu plastycznego  pt: „Piękna nasza Polska cała  ” 

      Prace nagrodzone    3-4 latki

Klara Rudnik                         Przedszkole nr 1

Wiktoria Chojda                    Przedszkole nr 1

Antoni Prądziński                  Przedszkole nr 1

Kajetan Bruski                       Miś Puchatek

Lena Ignatowicz                    Miś Puchatek

 

Prace wyróżnione

Lena Lejk                               Gostkowo

Zuzia Kwaśny                        Gostkowo

Oliwia Jank                            Miś Puchatek

Michalina Jaszewska              Miś Puchatek

Adam Winiarski                     Słoneczne Stacyjkowo

Piotruś Fabiszewski               Przyjaciele Myszki Miki

Zosia Sabisz                           Słoneczne Stacyjkowo

Prace nagrodzone   5-6 latki

Tymosz Gillmeister                Przyjaciele Myszki Miki

Antoni Terefenko                   Przedszkole nr 1

Mirosław Karpiński                Przedszkole   św Filipa

Julia Zębala                            Przedszkole nr 1

Karolina Gawin                      Przedszkole  nr 1

 

Prace wyróżnione

Ania Tyborska                        Słoneczne Stacyjkowo

Amelia Nowak                       Przedszkole nr 1

Ola Stachlewicz                     Przedszkole nr 1

Kornelia Kreft                                   Przedszkole nr 1

Milena Dawidowska              Przedszkole nr 1

Joanna Rycka                         Gostkowo

Julia Tusk                               Przyjaciele Myszki Miki

Jakub Błonk                           Przedszkole Św. Filipa

1-3 klasa

Marta Tymosz                        SP2 Bytów

Laura Chamier Gliszczyńska SP Niezabyszewo

Zuzanna Zagdan                    SP5 Bytów

Jakub Redo                            SP5 Bytów

Oliwia Trapp                          SP Niezabyszewo

Wyróżnienia

Maja Toporek                         SP2 Bytów

Maja Serafinowska                SP2 Bytów

Ola Wiatrowska                     SP2 Bytów

Kuba Kowalski                      SP2 Bytów

Laura Lisińska                        SP2 Bytów

Maria Wiktorowicz                SP2 Bytów

Robert Modrzejewski            SP Niezabyszewo

4-6 klasy

Zosia Wera                             SP2 Bytów

Helena Karcz                         SP2 Bytów

Maja Pawłowska                    SP2 Bytów

Oskar Skoneczny                   SP2 Bytów

Oliwia Sołowiej                     SP1 Bytów

Prace wyróżnione

Sara Strojk                             SP2 Bytów

Natalia Pupka-Lipińska          SP2 Bytów

Wiktoria Gierszewska            SP2 Bytów

Jagoda Kwasigroch                SP2 Bytów

Oliwia Chojnicka                   SP2 Bytów

Anna Walk                             SP2 Bytów

Martyna Mańska                    SP2 Bytów

 

Oficjalne podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i dyplomów laureatom odbędzie się w czasie Filipiady (24 maja 2018r - czwartek, po mszy św. o godzinie 18.00 w kościele św. Filipa Neri).

                                                                                 Serdecznie zapraszamy

data publikacji: 2018-05-18 21:16:42